Kategorie
05 maj 2020

czytaj!

Od dziś zaczynamy działalność platformy sprzedażowej B2B, przeznaczonej dla naszych klientów hurtowych i marketowych.

Zachęcamy do skorzystania z jej udogodnień. Zamówienia możecie Państwo składać tak jak w zwykłym sklepie internetowym, przeglądać zdjęcia i opisy produktów. Zamówień można dokonywać tylko po zalogowaniu do panelu klienta. Nasi stali klienci otrzymają od nas dane do logowania. Nowych klientów prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego lub kontakt mailowy - info@tatrapet.pl.

Bez logowania ceny produktów są niewidoczne, istnieje jedynie możliwość przeglądania towarów. 

W panelu klienta każdy z Państwa będzie mógł przeglądac i pobierać swoje zamówienia i faktury, sprawdzić stan płatności, zmienić dane adresowe lub sprawdzić listę ulubionych artykułów. Stałych klientów obowiązują wszystkie dotychczasowe ustalenia dotyczące płatności i form dostawy towaru. Oczywiście w dalszym ciągu zamówienia będą również realizować nasi przedstawiciele handlowi, bezpośrednio w sklepach. Tak jak dotychczas można też składać zamówienia telefoniczne i mailowe. Żeby zachęcić Państwa do korzystania z platformy B2B, promocyjnie za każde zamówienie złożone do końca maja 2020 przyznamy 5% rabatu ( widoczny na fakturze). Za zamówione towary z działu "wyprzedaż" przyznamy dodatkowe 5% rabatu ( również widoczny na fakturze).

Jeśli macie Państwo jakieś pytania dotyczące funkcjonowania platformy B2B, prosimy o kontakt mailowy pod adresem info@tatrapet.pl, lub telefoniczny pod numerem 509-849-628.

 

Proszę czekać, trwa ładowanie...